Yhteystiedot

Yhteystiedot

Meihin voit ottaa yhteyttä puhelimella, faksilla tai sähköpostilla.

Palvelemme toimipisteessämme arkisin Ma-Pe klo 8-16,30
Huoltosopimusasiakkaita palvelemme 24 h vuorikaudessa.

Joensuun Kylmätekniikka Oy

Rahkeentie 4
80100 JOENSUUPuh. 013-897709 Fax. 013- 897769

Katso sijainti kartalta (aukeaa uuteen ikkunaan)

Esa Vattulainen  
Tarjouslaskenta,Huolto,tekninen tuki
Puh. (013) 897 709
Mobile 040 5 360 460
Fax (013)897 769
E-mail: esa@kylmatekniikka.fi

Unto Lackman
Huolto, asennus, tekninen tuki
Puh. (013) 897 709
Mobile 040 572 4722
Fax (013)897 769
E-mail: unto@kylmatekniikka.fi

Joonas Vattulainen
Huolto, asennus, tekninen tuki  TOSHIBA HUOLTO 
Puh. (013) 897 709
Mobile 0400 576 911
Fax (013)897 769
E-mail: joonas@kylmatekniikka.fi

 

Itä-kylmä Oy

Rahkeentie 4
80100 JOENSUU
Puh. 013-122 355, 122 433 Fax. 013- 122 955

Birgitta Kettunen, alalla 30 v
Talous- ja konttoriasiat
Puh. (013) 122 355
Mobile 040 5464 145
Fax (013)122 955
E-mail: birgitta@kylmatekniikka.fi

Pauli Turunen, alalla n. 30 v
Huolto, asennus, tekninen tuki
Puh. (013) 122 355
Mobile 0400 138 578
Fax (013)122 955
E-mail: pauli@kylmatekniikka.fi

Seppo Parviainen, alalla 27 vuotta
Huolto, asennus, tekninen tuki
Puh. (013) 122 355
Mobile 0400 979 297
Fax (013)122 955
E-mail: seppo@kylmatekniikka.fi


 
 
 
 
      © Joensuun Kylmätekniikka Oy